July 02 2024 23:22:17
Nawigacja
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj aden z uytkownikw nie obchodzi urodzin
View Thread
 Print Thread
Stacja PA1SME w Holandii
Black
Witam was wszystkich
jak co poniektórzy wiedza trudne życie codzienny wygnało mnie na obczyznę , dokładnie do Niderlandów gdzie obecnie mieszkam i żyje już 8 lat , radio w moim życiu zawsze było bardzo ważne i nic nie zmieniło się w tym temacie , jako ze stacja istniała istnieje i zawsze będzie aktywna zapraszam kolegów do łączności w pasmie 20m i 40m , propagacja w ostatnich czasach naprawdę nas rozpieszcza i jest bardzo aktywnie Smile
Prowadzę aktywny nasłuch na 14.303Mhz i zachęcam kolegów z DX Katowice do łączności Smile

Z Poważaniem
Adrian ( Black )
QTH Eindhoven
Edited by Black on 24-03-2022 17:50
 
KING THE BEST
Adi Bardzo Fajnie. Zawsze wiedziałem że u Ciebie internet jest 'tylko' dodatkiem do RADIA, nie na odwrót.
Najszybciej jak to tylko możliwe będę 'się organizował' z KFem aby mieć kontakt eterowy z Tobą.
Smile
Król Jest Tylko Jeden SP9GKS !!
 
Black
Pierwsze QSO zaliczone , Tomek zagrzmiało aż strach , 5/9 z czystym sercem w pasmie 20m , pozdrawiam i czekam na kolejne liczności ! 73!
 
Black
Damian , dziękuję za miłe QSO , łączność zaliczona wzorowo , raport dla ciebie 5/7 z czystym sumieniem Smile)
Czekam na kolejne łączności !

Pozdrawiam
BlackSmile
 
KING THE BEST

Quote

Black napisał(a):

Damian , dziękuję za miłe QSO , łączność zaliczona wzorowo , raport dla ciebie 5/7 z czystym sumieniem Smile)
Czekam na kolejne łączności !

Pozdrawiam
BlackSmile


Adi, Dzięki za kolejne bardzo udane QSO!! Extra że teraz praktycznie mamy nie ograniczony kontakt radiowy....
Tak jak Damian wspomniał cza się na 'gorzołka' spotkać......
Oby Bóg dał jak najszybciej!
Pozdrawiam 73s'
Król Jest Tylko Jeden SP9GKS !!
 
Black
Ja jestem otwarty na propozycje Smile W sobotę od godziny 12:00 będę po raz kolejny prowadził nasłuch na 14.310 Mhz zobaczymy czy częstotliwość będzie wolna , ale zapraszam do QSO !

Black
 
Jump to Forum
Zaloguj
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Mapa burzowa Polski
30,510 unikalnych wizyt