July 05 2024 03:54:34
Nawigacja
Dzisiejsi Solenizanci
Dominik
Zulus
View Thread
((( DX ))) KATOWICE » Forum Grupy DX KATOWICE » Nasze łączności i DX'y.
 Print Thread
Wielka Czantoria SP/BZ-035 - 3Z3P
Francuz
Jutro tj. 14 lipca br. w porze "obiadowej" rozpocznę aktywację Wielkiej Czantorii.
Będę pracował ze znaku okolicznościowego 3Z3P (info o znaku tu: http://www.qrz.com/db/3Z3P) na częstotliwościach 145.550 FM , 145.500 FM i innych bliskich gdy w/w będą zajęte.

Zapraszam do łączności.
Edited by LOHEN on 14-07-2013 00:01
 
bazi
Brawo Jarek oklaski piekna DX-pedycja , mam nadzieję do usłyszenia na paśmie.
Oby tylko pogoda Wam dopisała Smile
 
Miras
Aktywuj po polskiej i osobno po czeskiej stronie, będziesz miał punkty za obydwa szczyty, a Czesi za Czantorię dają o 2 punkty więcej. Bylem tam kilka dni temu.
Pozdrawiam
Mirek SQ9KFW
161 KTW 036
Loc. JO90QN APRS: SQ9KFW-5
Nie rób dzisiaj tego, co jutro może za Ciebie zrobić ktoś inny.
www.fotoszok.pl/upload/4e30e736.jpg
Summits On The Air
 
Francuz

Quote

bazi napisał(a):

Brawo Jarek oklaski piekna DX-pedycja , mam nadzieję do usłyszenia na paśmie.
Oby tylko pogoda Wam dopisała Smile

Dzięki.
Wypad się udał.
Było sporo łączności ze stacjami ze Śląska, z kolegami zarejestrowanymi na tym forum również - jeśli uznają to za słuszne to niech się sami pochwalą Wink
Były łączności z OK2.
Osiągnięciem tej aktywacji są dwa QSO z Zawierciem, tak na szybko sprawdziłem, że jest to ok. 100 km w linii prostej.
Ponieważ używałem Baofenga UV-5R i anteny o dł. 30cm tzw. TAIL by ZORBA uznaję te dwie łączności za wyjątkowo udane.

Quote

Miras napisał(a):

Aktywuj po polskiej i osobno po czeskiej stronie, będziesz miał punkty za obydwa szczyty, a Czesi za Czantorię dają o 2 punkty więcej. Bylem tam kilka dni temu.

Bym chciał, ale nie mogę.
Pracuję obecnie ze znaku okolicznościowego 3Z3P, z którego można korzystać wyłącznie w SP.
Ale wszystko przed nami, od października będę znowu SQ9PPO Wink
Edited by Francuz on 14-07-2013 18:34
 
bazi
Jarku szukałem Cię ok. 15- tej, bo tak wstałem na obiadek po nocnej zmianie, cóż może w październiku się uda.Cieszee się ,że wypad się udał Smile
 
Francuz

Quote

bazi napisał(a):

Jarku szukałem Cię ok. 15- tej, bo tak wstałem na obiadek po nocnej zmianie, cóż może w październiku się uda.Cieszee się ,że wypad się udał Smile

Żal Sad
Spóźniłeś się dosłownie 5 minut ...
Nadrobimy to na pewno, zapraszam do łączności na pasmach 10, 12, 15, 17 i 20m w godzinach popołudniowo-wieczornych codziennie.
Zwykle jestem widoczny na clustrach.
 
bazi

Quote

Francuz napisał(a):

Spóźniłeś się dosłownie 5 minut ...
Nadrobimy to na pewno, zapraszam do łączności na pasmach 10, 12, 15, 17 i 20m w godzinach popołudniowo-wieczornych codziennie.
Zwykle jestem widoczny na clustrach.


Takie życie, kto szuka ten znajdzie Wink
Do usłychu ...pewnie na 10 m Smile
 
Mariusz Katowice
Ja potwierdzam łączność w Łaziskach z raportem 55
161 KTW 005
SQ9KPM
 
Jump to Forum
Zaloguj
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Mapa burzowa Polski
31,707 unikalnych wizyt