July 02 2024 23:54:02
Nawigacja
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj aden z uytkownikw nie obchodzi urodzin
View Thread
((( DX ))) KATOWICE » Forum Grupy DX KATOWICE » O nich będziemy pamiętać
 Print Thread
SQ9KEL .... SK
Michal Zawodzie
Długo się zastanawiałem, jak rozpocząć - nie byłem na to przygotowany....
Dawajcie informacje mogące przyczynić się do pomocy rodzinie naszego kolegi.

Kto może niech przybywa na spota w niedzielę 12 listopada na górce o godz 17:00.
[color=#ffff33]27.290MHz / 145.225 MHz /SR9DX[/color]

baza: Yaesu FT2D, ICOM IC208H, Diamond X510,
mobil: JFKII, ML145
APRS: ON
 
dx.katowice.pl
SP9LP
Ja niestety nie dojadę jestem zagranicą wracam końcem miesiąca. Będę z wami na odległość jeśli tylko będę mógł pomóc jakoś to pomogę..

Baza:
TM-700D,IC-251A , WOUXUN KG-UV950P + DIAMOND X300N , Yagi DK7ZB 2m/70cm J/Pole 2m/70cm
NavComm TK-890 , Baofeng UV5R
Motorola GM350 4M/70MHz + Dipol
FT-950 >>>GP-7, FD4 , W3DZZ,LW45m,
Mobil:
FT100D Antena :RIG-9 LW 30m
 
http://www.qrz.com/db/SQ9PNJ
bazi
Witajcie, wczoraj jak zobaczyłem informację od Gori na shoutbox-ie udało mi się skontaktować telefonicznie z Wojtkiem który podjął się zbiórki pieniędzy na pokrycie kosztów...k****wa nie przechodzi mi te słowo przez gardło - transportu do Polski.
Na pewno nie jest to żaden przekręt,Wojtek doskonale znał Jacka, ma też stały kontakt z Jego Mamą. Szczegóły przekaże wam dzisiaj na spocie. Mam tylko prośbę jakby ktoś był tam wcześniej , to poproszę o pinezkę na telefon żebym dojachał tam z map google.

Do zobaczenia bazi
 
Michal Zawodzie
PONIEWAZ SĄ TARGI NA NASZEJ GÓRCE I NIE MA MIJESCA , ZMIANIAMY LOKALIZACJÊ NA PARKING PRZY CMANTARZU KOMUNALNYM NA MURCKOWSKIEJ


W razie czego nasłuch na 145225MHz oraz SR9DX
Edited by Michal Zawodzie on 12-11-2017 12:55
[color=#ffff33]27.290MHz / 145.225 MHz /SR9DX[/color]

baza: Yaesu FT2D, ICOM IC208H, Diamond X510,
mobil: JFKII, ML145
APRS: ON
 
dx.katowice.pl
bazi
Michał piękne zdjęcie po wejściu na stronę ...zaraz się znowu rozkleję jak baba. Będziemy z małym poślizgiem, zabieramy Richandera i Adasia z Cz-wy. Rychu, ta sierota nie pamięta hasła i nie może zalogować się na stronie...

Właśnie zobaczyłem , że jednak się logował - oszust
 
strychoo
Ja niestety nie dam rady przyjechac .
Jeśli któryś z Was jest w stanie napisać PW o waszych ustaleniach ( wraz z nr konta etc. ) - bardzo będę wdzięczny.
 
strychoo

Quote

bazi napisał(a):

Michał piękne zdjęcie po wejściu na stronę ...zaraz się znowu rozkleję jak baba. Będziemy z małym poślizgiem, zabieramy Richandera i Adasia z Cz-wy. Rychu, ta sierota nie pamięta hasła i nie może zalogować się na stronie...

Właśnie zobaczyłem , że jednak się logował - oszust


Piękny gest że zdjęciem.
Chwyta za serducho.

Nadal nie wierzę... 😖😖😖
 
Michal Zawodzie
[color=#ff0000]Kto jest chętny złożyć się na wieniec , to proszę pisać do mnie na maila.
Podam nr konta.
Przy wpłacie prośba o wpisanie w treści " WIENIEC".[/color]
[color=#ffff33]27.290MHz / 145.225 MHz /SR9DX[/color]

baza: Yaesu FT2D, ICOM IC208H, Diamond X510,
mobil: JFKII, ML145
APRS: ON
 
dx.katowice.pl
bazi
Wrzuciłem temat zbiórki dla Lohena na forum SP7PKI, poniżej macie link...

Dziękuję Wam Roztomili za dzisiejszego spota, ma nadzieję, że grupa się reaktywuje, bo jak nie to Lohen będzie nam zmieniał odbicia listków anteny Smile

http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?gru...=1#dol_str
Edited by Michal Zawodzie on 12-11-2017 21:02
 
GORI
Powinniśmy to dla niego zrobić i powrócić do Spotow
2m/70cm Kenwood TM-V7, Yaesu FT-8900R/ Lafayette MA-1300LN
Yaesu FT-60E, BaofevengUV-3R
KF Yaesu FT450D/ LW 82m
 
bazi

Quote

GORI napisał(a):

Powinniśmy to dla niego zrobić i powrócić do Spotow


Ta tragedia uświadamia nam wszystkim po raz kolejny, że doceniamy dopiero po stracie.
Po wyjeździe do UK Jacka wszystko jakby zwolniło w DXKatowice, spoty okazjonalnie, pisanie na forum ...od święta nie wspomnę już o wspólnych wyjazdach np. na ŁOŚ-ia.
Wiem, może ktoś powie , że brak mu czasu, to tamto...ale Jacek potrafił skrzyknąć nas w jednym momencie i każdy się mobilizował jak mógł. Tego najbardziej mi brakuje, do dzisiaj wspominam ŁOŚ-ia 2013 , sam przejazd na kilka aut w kolumnie, zgranie którego mogą pozazdrościć kierowcy BOR Wink Sama atmosfera na miejscu - BEZCENNE przeżycie.

Zobaczcie jak szybko może zgasnąć światełko każdego z nas, spróbujmy odbudować to co stworzył Jacek z Waszą pomocą , jestem za krótko w grupie ale wiem , że macie pokłady energii żeby obudzić DXKatowice ze stanu uśpienia ! Niech to nie będzie chwilowy zryw związany z tą tragiczną sytuacją.

Wiem, że LOHEN in Heaven nam pomoże Smile
 
bazi
Informacja o ŚP Lohenie zostanie dzisiaj podana podczas komunikatu OT-06 o godz. 21:00 na przemienniku SQ9E, napisałem też do Artura SQ9BDB aby zamieścił info na stronie PZK OT-06
 
GORI
Bazi szacun
2m/70cm Kenwood TM-V7, Yaesu FT-8900R/ Lafayette MA-1300LN
Yaesu FT-60E, BaofevengUV-3R
KF Yaesu FT450D/ LW 82m
 
SP9LP
Bazi jak możesz podaj nazwę banku bo niekiedy jest to wymagane..

Baza:
TM-700D,IC-251A , WOUXUN KG-UV950P + DIAMOND X300N , Yagi DK7ZB 2m/70cm J/Pole 2m/70cm
NavComm TK-890 , Baofeng UV5R
Motorola GM350 4M/70MHz + Dipol
FT-950 >>>GP-7, FD4 , W3DZZ,LW45m,
Mobil:
FT100D Antena :RIG-9 LW 30m
 
http://www.qrz.com/db/SQ9PNJ
bazi

Quote

GORI napisał(a):

Bazi szacun


Szacun dla Lohena i to duuuuży RESPECT

Dla Tych, którzy nie mogli wysłuchać komunikatu na SR9E , za ok. 15 minut będzie można odsłuchać na FB - fanpage PZK OT-06 Smile

Luki już poprawiłem na stronie SP7PKI , super , że jest taki rozdźwięk, rozmawiałem przed chwilą z Wojtkiem - jest już kilka przelewów oklaski
 
bazi
Info od Wojtka stan konta na dzień 14.11 1150 zł wpłat od radioamatorów, przelewy nadal spływają , Brawo Wy oklaski
 
SQ9KPJ adas761
Tak trzymaćoklaski
2m/70cm Kenwood TM-V7, Yaesu FT-8900R/ Lafayette MA-1300LN
Yaesu FT-60E, BaofevengUV-5R
KF Yaesu FT450D/ DELTA 84m/ LW 82m
K-PO DX 5000/ MK-394 5/8 FUTURA 10m
 
http://adas761.stronastartowa.com/
bazi
Dzisiaj rozmawiałem z Piotrem SP9TPZ zamieści apel o kwestę na stronie głównej SP9PKS jupi
 
bazi
Update[color=#ffff00] 1440 PLN [/color] Smile
 
Michal Zawodzie
U nas na wczoraj jest wpłat na 460zł.
Brawo DX!
[color=#ffff33]27.290MHz / 145.225 MHz /SR9DX[/color]

baza: Yaesu FT2D, ICOM IC208H, Diamond X510,
mobil: JFKII, ML145
APRS: ON
 
dx.katowice.pl
Jump to Forum
Zaloguj
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Mapa burzowa Polski
30,621 unikalnych wizyt